Přijímací technik/čka pro osobní a nákladní vozy/nákup digitálních služeb

NÁPLŇ: Hledáme přijímacího technika pro osobní a nákladní vozy, který bude zároveň zajišťovat nákup digitáních služeb a online objednávání do servisu, komunikace se zákazníky a převzetí vozu do oprav, příjem a zpracování zakázky, stanovení ceny opravy, stanovení termínu dokončení opravy, komunikace se skladem, nákup dig. služeb a online objednávání do servisu - zaučíme
POŽADUJEME: SŠ včetně maturity technického směru, technická znalost a přehled vozů /Mercedes-Benz/, výborné komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, upřednostňujeme praxi na obdobné pozici
NABÍZÍME: finanční odměna závisí na vzdělání a praxi, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu nad 30 km až 2000 Kč nebo svozové služební vozidlo

KONTAKT:

emailem

Informace o pozici

Plat: 30 – 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kristýna Kutláková