Přeprava osob se zdravotním postižením a osobní asistence, provozní

33 – 35 000 Kč/měs.

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:

Nabízíme

pravidelnou práci v přepravě dětí a osob se zdravotním postižením v době od 7 do 15 30 hodin, místem výkonu práce je celý okres Vsetín. Jedná se o dopravu speciálně upraveným vozidlem, které umožňuje i přepravu osob na ortopedických vozících, převážná část přepravovaných osob jsou děti a mladí lidé s autismem. Pracovník není jen řidičem, ale během přepravy poskytuje i osobní asistenci tak, aby umožnil přepravu a vstup do školských či jiných zařízení bez další doprovodné osoby. Jako doplňkovou činnost vykonává pracovník dohled na vozovým parkem společnosti, nákupy či drobné opravy dle provozních potřeb společnosti.

POŽADUJEME: vysokou míru sociálních kompetencí, odpovědnost a dodržování bezpečnostních předpisů, samostatnost, ochotu pracovat
NABÍZÍME: samostatnou práci v rodinné atmosféře.

PRVNÍ

KONTAKT:

e-mailem na adresu: *** nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.:***v pracovní dny do 17 h.

Informace o pozici

Plat: 33 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Božena Mikulíková