předák/předačka výrobních linek

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
o zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku
o zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě
o administrativní činnost spojená s řízením***
montážního úseku
POŽADAVKY:
o základní vzdělání
o praxi na podobné pozici výhodou
o základní znalost anglického jazyka
o PC (MS Office - zejména Excel)
o komunikativnost, odpovědnost
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké

benefity

(dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Zaměstnanecké výhody : zaměstnanecké

benefity

Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: telefonicky, osobně vždy ve čtvrtek v 9.00h.

Informace o pozici

Plat: od 39 700 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martina Šmidtová