Praktická sestra/bratr - interní oddělení

Popis

Co Vás čeká

- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Co požadujeme

- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co nabízíme

- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- mzdové ohodnocení dle typu provozu a dosažené praxe;
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké

benefity

benefity

-pro-zamestnance/ Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti je nutné doložit:
- profesní životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pokud Vás

nabídka

zaujala, neváhejte nás

kontakt

ovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?spolecnost=nemocnice-sumperk&oddeleni=nelekarsky-zdravotnicky-personal .

Informace o pozici

Plat: 23 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Renata Vaverková