PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR

Pašová Pavlína Mgr., tel.:***,***(volat 7:00-15:00), e-mail: ***
Pracovní doba: Jedná se o služby - 12 hodinové pracovní směny - denní směny, noční. Po domluvě možnost zkráceného úvazku.

Jedná se o zajištění péče o uživatele Domu pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory.

Náplň práce:

spočívá zejména v provádění zdravotních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. Účelem péče je zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo navrácení soběstačnosti. Součástí je i péče o nevyléčitelně nemocné.

Požadujeme:

zdravotnické vzdělání - praktická sestra /dříve zdravotnický asistent /, základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů), zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům.

Nabízíme:

smysluplnou a odpovědnou práci, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje včetně supervizí, osobnostní růst, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody. Mzda bez příplatků nejméně 26 000,- Kč, příplatky za sobotu, neděli a svátek až 2000 Kč.

Informace o pozici

Plat: 26 – 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Pavlína Pašová