Pracovníky v sociálních službách v DOZP

Popis

Náplň práce:

- Prohlubuje a upevňuje pracovní návyky uživatelů služby (zapojení uživatel do chodu domácnosti - např. úklid)
- komplexně provádí pečovatelské činnosti u lidí se zdravotním postižením
- podílí se na rozvoji soběstačnosti uživatelů služby
- prohlubuje a upevňuje jejich společenské návyky
- zprostředkovává

kontakt

se sociálním prostředím
- pomáhá při uplatňování práv, zájmů a osobních záležitostí uživatele služby

Požadujeme:

- minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
- trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
- odbornou způsobilost (akreditovaný kurz "Pracovník v sociálních službách" výhodou)
- počítačová gramotnost (Word, Excel, Outlook, Internet, E-Quip - výhodou)
- osobnostní předpoklady (komunikativnost, flexibilita, empatie, zodpovědnost, kreativita, psychická a fyzická odolnost)
- fyzickou zdatnost a psychickou odolnost

Nabízíme:

- profesní růst a odborné vzdělávání
- odpovědnou a smysluplnou práci v příspěvkové organizaci
- příjemné prostředí
- závodní stravování
- 30 dnů dovolené
- zaměstnanecké výhody (např. karta Edenred na sportovní a kulturní akce)
- dostupnost MHD

Kontakt:

e-mailem, telefonicky Po - Pá 8:00 - 13:00 hod.

Informace o pozici

Plat: 29 070 – 34 510 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zuzana Kozáková