PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Popis

TŘ z.10/1/2024

Co Vás čeká

- výkon přímé obslužné péče
- nácvik jednoduchých denních činností
- pomoc při osobní hygieně a oblékání
- manipulace s přístroji a pomůckami
- udržování čistoty a osobní hygieny
- podpora soběstačnosti
- posilování životní aktivizace
- vytváření základních sociálních a společenských

kontakt

ů
- uspokojování psychosociálních potřeb.
Co je k tomu potřeba:
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- min. ukončené základní vzdělání
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- předložení výpisu z RT
- zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav)
- očkování proti žloutence typu B
- základní znalost práce s PC
- zkušenost s prací v sociálních službách výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii
- schopnost týmové spolupráce
- základní znalost SQSS (standardy kvality soc. služeb) výhodou.
Proč do toho jít s námi:
- smysluplná práce v příjemném kolektivu v zařízení rodinného typu
- jsme organizace s 30ti letou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- společenské, kulturní a duchovní akce pro zaměstnance
- nástupní měsíční hrubá mzda 22.600,- Kč (s možností navýšení po zkušební době a zapracování).
- plný úvazek (37,5 hod/týdně), nepřetržitý provoz (denní/noční 12-ti hod směny)
- zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.

Nabízíme:

- společenské, kulturní a duchovní akce pro zaměstnance, poukázky Edenred Multi (příležitostně), odborný růst a vzdělávání, pravidelná supervizní podpora
Strukturovaný životopis zaslat do 15. 3. 2024 na e-mail: ***
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "PSS Hnojník". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 21. 3. 2024).

Informace o pozici

Plat: od 22 600 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Kateřina Dudová