Pracovník/pracovnice úklidu / zkrácený úvazek / pouze pro OZP

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Andílci s.r.o. - pracoviště ČSAD Ústí nad Orlicí, Třebovská č.p. 330
Hylváty,***Ústí nad Orlicí 3

VYMEZENO PRO OZP
NÁPLŇ PRÁCE: úklid kancelářských prostor, WC, doplňování hygienického materiálu
POŽADUJEME: spolehlivost, samostatnost, zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME:
- zkrácený pracovní úvazek 15 hodin/týden (pracovní doba dle domluvy - ranní směna)
- osobní ohodnocení, příplatky
- profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy
- ovlivnitelná složka mzdy
- osobní přístup
- nástup možný ihned

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA PRACOVIŠTĚ, ALE ABY SI DOMLUVILI NEJPRVE SCHŮZKU TELEFONICKY NEBO E-MAILEM

KONTAKT

NÍ OSOBA: Anděl Radovan, tel.:***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 9 500 – 11 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Radovan Anděl