Pracovník/pracovnice provozních služeb OZP

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba od 7.30. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- rozvoz věcí a interní pošty v rámci firmy, vyzvedávání aut (z mytí, z opravy apod.), drobná údržba firemních objektů i svěřeného automobilu

Požadavky

- samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- organizační schopnosti a logické myšlení
- technická a manuální zdatnost výhodou

Nabízíme:

- dlouhodobou pracovní perspektivu, přátelský kolektiv

Uchazeč/ka o zaměstnání

kontakt

uje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (***, v pracovní dny mezi 7.30 - 16.00) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu,

kontakt

ní osoba se tam nenachází.

Informace o pozici

Plat: od 17 063 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Martin Dudák