Pracovník/pracovnice na technickém úseku

Přijmeme do pracovního poměru pracovníky/pracovnice technického úseku.

Požadujeme

ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (stavebně technické zaměření výhodou), dobrou znalost práce na PC a řidičský průkaz pro skupinu B.

Náplň práce:

činnosti spojené s obstaráním a zajištěním údržby, oprav a provozu spravovaných domů (včetně zajišťování revizí a porevizních oprav); pravidelné kontroly včetně dodržování termínů; práce s projektovou dokumentací; účast na schůzích na spravovaných domech atd.
Své písemné motivační nabídky s životopisy zasílejte Stříteské Kateřině, asistentce vedoucí organizace.

Informace o pozici

Plat: od 25 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Stříteská