*Pracovník/ice balení reklamních předmětů - Chráněné pracovní místo pouze pro OZP

Popis

JOBMATCH-Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkrácený úvazek: 6-10h;

Náplň práce:

Kompletace a balení reklamních dárků
Pracovní úvazek 6h/týdně, s libovolným plánování směny

Požadavky

Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná pro OZP s třetím stupněm invalidity

Nabízíme:

Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou

Výběrové řízení se bude konat dne 18.4.2024 ve 13.00 hod; Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou.

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?
Proto pořádáme výběrové řízení, kde uvidíte mj. naše výrobky,

náplň práce

, prostory, kde práce bude probíhat a rádi Vám zodpovíme veškeré otázky.

Proč jsou naše inzeráty často zveřejňovány?
Nejedná se o to, že by u nás byli naši kolegové nespokojeni, ale chceme zajistit povědomí o naší chráněné dílně, která ráda poskytne pracovní příležitost každému uchazeči o zaměstnání s invalidním důchodem.

Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt

na výběrovém řízení - Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou
18.4.2024 ve 13.00 hod

Informace o pozici

Plat: 6 000 – 10 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Tomanová