Pracovník/ce zeleně - práce s motorovou pilou

Místo výkonu práce: U Pily 206/3a, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h.

Náplň práce:

práce zaměřená na údržbu městské zeleně a manipulaci s nástroji k tomu určenými (sekačka trávy, řízení zahradního traktoru, motorová pila, křovinořez atd.), práce ve výškách při kácení nebo údržbě dřevin, práce z plošiny.

Požadujeme:

dřevorubecký kurz (zkoušky) nebo zkušenost s danou prací, fyzická zdatnost (manuálně náročná práce), zkušenost s křovinořezem, s motorovou pilou, s kácením stromů, s prací ve výškách.

Nabízíme:

perspektivní zaměstnání, při kterém získáte nové zkušenosti, po zaškolení možné rozšíření kvalifikace v oboru, základní mzda od 23.000,- Kč + pravidelné měsíční odměny za odvedenou práci, příplatky za noční práci, pohotovosti nebo práci o víkendu, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (10:00-14:00 h).

Informace o pozici

Plat: 23 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Hana Matysová