Pracovník/ce projekce - projektant/ka

NÁPLŇ PRÁCE: kreslení stávajících a nových stavů RD, návrhy energetických úspor pro dotační tituly, komunikace s klientem.
POŽADUJEME: vzdělání min. SŠ - stavební obor, znalost AutoCAD, MS Office, spolehlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci, praxe není nutná, ale je výhodou, vhodné i pro absolventy stavebních oborů, zaškolení samozřejmost, výhodou znalost výpočetních programů na úspory energií PROTECH nebo ENERGIE a znalost dotačního programu Nová zelená úsporám.
NABÍZÍME: plat dle zkušeností, po zapracování odměny, pracovní smlouva na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, práce v přátelském kolektivu v menší firmě, flexibilní pracovní doba, stravenky hrazené v plné výši (nyní 180 Kč/den), odměny, mobilní telefon i k soukromým hovorům.
PRVNÍ

KONTAKT:

životopis zašlete na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Hana Zubíková