Pracovník výroby - Montážní dělník výrobků z pryže a plastů

NÁPLŇ PRÁCE: - sváření plastů - instalatérské práce - montážní práce
- zámečnické práce
PRACOVNÍ DOBA: - jednosměnný provoz, PO až PÁ (6:00-14:30) - ojediněle práce o víkendu

POŽADUJEME: - vyučení v příbuzných oborech - spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a chuť k práci - zkušenosti s týmovou prací ve výrobě výhodou, platný řidičský průkaz skupiny B, výhodou vysokozdvižný vozík, spolehlivost, rychlost, samostatnost, zodpovědnost, čistý RT, bezúhonnost

NABÍZÍME: - 29.000 - 35 000 Kč/měs., po zapracování možnost platového postupu - trvalý pracovní poměr
pracovní oděv zdarma - dotované stravování - možnost zvýšení kvalifikace (kurz svářeč plastů, apod.)

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na adresu:
nebo EKONA, spol. s r.o., Nitranská 418, 460 01 Liberec,

kontakt :

Nováková Adéla Bc., tel.:***

Kontakt

telefonicky***nebo e-mailem ***, ***

Informace o pozici

Plat: 29 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Adéla Nováková