Pracovník v sociálních službách

Popis

Prvotní informace:
e-mailem: ***
telefonicky:***:00 - 15:00 hod.

Upřesňující informace:

Náplň práce:

poskytování přímé obslužné péče seniorům, podpora soběstačnosti klientů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně, stravování a oblékání, manipulace s pomůckami a prádlem.

Požadavky

: kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat i po nástupu do zaměstnání), komunikační dovednosti, empatie ve vztahu k seniorům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:
Příplatky za směnnost, zvláštní a za osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené + 1 týden navíc.

Informace o pozici

Plat: 23 270 – 27 570 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ivana Macounová