Pracovník v sociálních službách

Popis

Výběrové řízení.

První kontakt

telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem.

Popis pozice:
- výkon přímé obslužné péče u uživatelů (např. pomoc s osobní hygienou, oblékáním, aktivizace)
- spolupráce při vytváření plánů péče klientů
zpracovávání a vedení potřebné dokumentace v programu Cygnus 2

Požadavky

- min. střední vzdělání bez maturity (vyučen)
- akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- trestní bezúhonnost
- organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
- schopnost komunikovat se seniory, osobami s demencí a Alzheimerovou chorobou
- ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním

Nabízíme:

- 1,0 úvazek
- zaměstnanecké

benefity

(dovolená 6 týdnů, příspěvek na obědy, penzijní připojištění apod.)
pravidelné supervize, další vzdělávání
- Jde o nepřetržitý provoz, tedy denní a noční směny (12 hod.)!

Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník

Termín nástupu: 1. 5. 2024

Kontakt

ní osoba: Kamila Macurová – tel.:***, e-mail: ***

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 12. 5. 2024 e-mailem na adresu: ***, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané

požadavky

, budou skartovány, maily vymazány.

více informací na https://jesenik.charita.cz/volna-mista/

Informace o pozici

Plat: od 24 800 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Kamila Macurová