PRACOVNÍK PRO RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL A ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ VOZIDEL

Popis

Místo výkonu práce: Hlinská 457/2a, České Budějovice
Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
Nástup možný ihned.

Náplň práce:

ruční mytí a čištění vozidel, obsluha průjezdné mycí linky

Požadujeme:

samostatnost, pečlivost, ŘP"B"
Zam. výhody: příspěvek na stravování, podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní firmy

Kontakt

telefonicky 7:00 - 15:30 hod., e-mailem nebo osobně na adrese Hlinská 457/2a , České Budějovice v době 7:00 - 15:30 hod.

Informace o pozici

Plat: 20 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Julie Majorova