Pracovník/Pracovnice pro ruční mytí vozidel a čistění interiérů vozidel

Pracovní náplň: příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla – mytí a drobná údržba; pomocné práce v servisní dílně – mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací; provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti.

Požadujeme:

řidičský průkaz skupiny B; praxe v oboru technického zaměření výhodou; spolehlivost, samostatnost, flexibilita.

Nabízíme:

zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu; zázemí stabilní společnosti.

Informace o pozici

Plat: od 20 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Martina Hejdová