Pracovník / pracovnice pilařského závodu - třídění řeziva

Popis

Kontakt

zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na adresu ***

Požadujeme:

- aktivní přístup, flexibilita
- zkušenosti z dřevařského závodu výraznou výhodou, ne však podmínkou (možnost zaučení).

Náplň práce:

- třídění řeziva - lehká manuální práce.

Nabízíme:

- zázemí silné, ryze české společnosti, motivující systém odměňování
- dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, 13. plat, 5 týdnů dovolené
- nástupní mzda 19.000,- Kč + prémie dle výkonu
- možnost kariérního růstu v nově vybudované pile.

Informace o pozici

Plat: od 19 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Martin Mandys