Pracovník kontroly jakosti

Popis

Požadujeme:

- SOU nebo středoškolské vzdělání technického směru
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost práce s měřidly
- znalost práce s PC
- řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou)
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni - výhodou

Náplň práce:

- Provádění vstupní a výstupní kontroly výrobků, identifikace neshodných kusů
- Měření rozměrů výrobků - uvolňování výroby
- Provádění vizuální kontroly výrobků
- Měření na třísouřadnicovém měřícím stroji
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu a stravné, 5 týdnu dovolené, 13. plat, věrnostní prémie, odměna za získání nových pracovníků.

Kontakt

telefonicky po-pá 7:00 - 14:00 hodin nebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Věra Honnerová