pracovník interní logistiky - mikromanipulant

Popis

KONTAKT

E-MAILEM

požadavky

: obsluha vysokozdvižného vozíku, příslušná oprávnění, znalost zásad bezpečnosti práce

náplň práce:

objednávání materiálu do linky a do picking zóny; kontrola zásoby materiálu v picking zóně; přebalování a lepení interních etiket; práce s pásovačkou; obsluha tahače a RVV; dodržování přepisů kvality; pomocné a dokončovací práce; dodržování standardizované práce

Informace o pozici

Plat: 28 717 – 32 424 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2024-05-12T02:23:22.000000Z


Kontaktní osoba: Mariia Tovkan

Podobné nabídky

pracovník interní logistiky - mikromanipulant

28 931 – 32 424 Kč/měs.

České Velenice (Okres Jindřichův Hradec)


pracovník interní logistiky - mikromanipulant

28 931 – 32 424 Kč/měs.

České Velenice (Okres Jindřichův Hradec)


pracovník interní logistiky - mikromanipulant

28 931 – 32 424 Kč/měs.

České Velenice (Okres Jindřichův Hradec)