Popis

z:19/9/2024

Náplň práce:

- domovnické práce a další řemeslné činnosti s tím související, jako jsou zámečnické, zednické, instalatérské, zahradnické, sklenářské, malířské a natěračské činmosti při opravách a údržbě objektů a jejich technické vybavení
- úklid a údržba travnatých ploch a komunikačních prostorů
- různé zahradnické práce jako kosení trávy, stříhání keřů a stromů, údržba trávniku, úklid a další drobné práce zahradnického charakteru
- manipulace s nábytkem.

Požadujeme:

- aktivní řidič skupiny B
- manuální zručnost.

Nabízíme:

- po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- stabilní práce v příjemném prostředí Domova pro seniory
- odpovídající platové ohodnocení dle 5. pl. třídy a dle praxe, po zapracování možnost mimořádných odměn
- příspěvek na penzijní připojištění, oběd za cenu 32 Kč, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned.

Kontakt

osobně.

Informace o pozici

Plat: 19 500 – 21 750 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Vratislava Malínková