Pracovníci ostrahy

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: Selbská 2889, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok, příp. dle domluvy kratší) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek plný či zkrácený (min. 18 hod/týdně). Pracovní doba: ranní směna 9:30-15:30 h, odpolední směna 15:30-21:30 h.

Náplň práce:

ostraha v obchodě.

Požadujeme:

věk min. 18 let, čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, samostatnost, dílčí kvalifikace "strážní" (popř. umožníme zkoušku udělat).

Nabízíme:

firemní ošacení, příplatky za svátky a víkend.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-13:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 19 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Táňa Píclová