Pomocný/á kuchař/ka

Popis

Pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

výdej snídaní, výroba polévek, mytí nádobí

Požadavky

: praxe v oboru vítána, samostatnost při práci
- PD: pondělí – pátek, platová třída 3, nástup možný ihned

Benefity

: možnost dalšího vzdělávání v oboru, zaměstnanecké

benefity

(závodní stravování, poukázky, příspěvek na penz. připojištění, účast na akcích školy, další vzdělávání)
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, příp.

kontakt

telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Mgr. Hašová, tel***).

Informace o pozici

Plat: od 20 230 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ivana Hašová