POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE - DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ

Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocného řezníka (řeznici) / dělníka (dělnici) do výroby.

Náplň práce:

pomocné práce typu: tepelné oprac. masných výrobků, řezání, kostění, vakuování, příjem masa od dodavatelů (nošení v.půlek, skládání bedýnek s masem), úklid pracoviště atd
Kdyby měl pracovník zájem

nabízíme

rekvalifikaci na pozici řezníka

Požadujeme

o Praxe v potravinářském oboru výhodou, praxe se zpracováním masa výhodou
o Potravinářský průkaz podmínkou
o Manuální zručnost, fyzická zdatnost
o Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
o Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
o Časovou flexibilitu
o Zodpovědné a samostatné jednání

Nabízíme

o práci na HPP
o práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
o zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
o jednosměnný provoz, prácovní doba ve všední dny

Informace o pozici

Plat: od 175 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jaroslav Slavík