pomocný pracovník/pomocná pracovnice při údržbě zahrady a budov

Popis

V případě zájmu nás

kontakt

ujte:
- osobně po předchozí telefonické domluvě
- emailem na: ***, zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - ČT od 07:30 do 15:30 hod, PÁ od 07:30 do 12:30 hod na tel.č.***.

Náplň práce:

- základní i specializované práce při údržbě zeleně, květin, okrasných dřevin a stromů v areálu firmy
- sekání travních porostů - ručně i za pomoci mechanizace
- úklid areálu dle ročních období včetně odklízení sněhu a údržby vodních ploch
- manipulační a expediční práce
- jízda traktorem.

Očekáváme

- praxe v oboru zahradníka a řid. průkaz skupiny T výhodou
- spolehlivost, loajálnost, zájem o práci.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástupní mzda 21 000 - 22 000,- Kč/měs.
- stravenkový paušál 80,- Kč/směna
- zvláštní prémie dle hospodaření firmy
- parkování u areálu firmy
- dostupná MHD z Chomutova
- nástup dohodou
- finanční bonusy/prémie dle hospodaření firmy, firemní akce.

Informace o pozici

Plat: 21 – 22 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Květuše Pazderová