POMOCNÝ PERSONÁL (zástup)

Popis

z:22/4/2024 (zástup)

Náplň práce:

- pomocný personál- pomocné práce v úklid, kuchyň.

Požadujeme:

- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilitu.

Nabízíme:

- smlouvu na zkrácený úvazek 0,5 - 0,7 úvazku dle dohody (zástup do konce roku 2024, možnost prodloužení)
- 7,5 hodinové (úklid) směny pondělí - sobota, 11 hodinové směny
- nástupní hrubá mzda u 0,5 úvazku 9 450 Kč až 10 400 Kč, po zkušební době pohyblivá složka mzdy až 950 Kč, zaměstnanecké stravenky 120 Kč,
- práce v mezinárodní křesťanské organizaci.
- předpokládaný termín nástupu ihned nebo dle dohody
Postup pro zájemce:
- zasílejte strukturovaný životopis na e-mail ***, bližší informace na tel.:***
- vybraní uchazeči budou

kontakt

ováni a přizvání k ústnímu pohovoru.
Další informace:
- zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.

Informace o pozici

Plat: 9 450 – 10 400 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Pavel Labuda