Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka ve školce / dětské skupině

1. kolo pouze písemně CV na e-mail. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na e-mail: *** nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka.

Rozšiřujeme náš tým kuchyně a hledáme pomocného kuchaře/ku pro mateřské školy a dětské skupiny.

Náplní práce je příprava svačin a obědů, jejich portování pod dohledem zkušené kuchařky, úklid kuchyně a rozvoz jídel pro naše pobočky. Pracovní doba pondělí až pátek 6:30 – 15:00 hod.

Požadavky

- vyučení v oboru (kuchař, cukrář …) výhodou, praxe v oboru alespoň 1 rok
- trestní bezúhonnost
- podmínkou je ŘP sk. B a praxe v řízení
- samostatnost, spolehlivost a pracovitost

Náplň práce:

- příprava pokrmů (svačiny, obědy) pro děti věkové kategorie 1 – 6 let a zaměstnance mateřských škol a dětských skupin pod dohledem zkušeného kolegy,
- výdej svačin a obědů ,
- úklid po výdeji,
- rozvoz jídel na pobočky
- vedení základních formulářů k přípravě a výdeji jídel (evidence teplot, potravin, strávníků)
- občasné zajišťování nákupů potravin pro přípravu jídla (drobné nákupy)
- zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucí stravovacího provozu, resp. ředitele

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: ***, nejpozději do 30.4.2024. Do předmětu uveďte: Pomocný kuchař/ka. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Informace o pozici

Plat: 24 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Kontakt