Pomocný kuchař / kuchařka

Popis

pracoviště Holešov

Náplň práce:

Vaření polévek, příloh a přípravu salátu, diet a výdej stravy. Součástí práce bude mytí nádobí, ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení.

Požadujeme:

praxe výhodou ve stravovacím zařízení, zdravotní způsobilost k výkonu práce, schopnost týmové práce, spolehlivost
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Benefity

: příspěvek na penzijní připojištění, benefitní karta od společnosti SODEXO, dovolená navíc, podnikové stravování

kontakt

telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Mikulíková, tel.:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 21 180 – 23 680 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Markéta Mikulíková