POMOCNÝ FAKTURANT / FAKTURANTKA

Popis

Naše

požadavky

- Pečlivost a zodpovědný přístup k práci
- Iniciativní přístup k řešení nastalých situací
- Uživatelská znalost PC na velmi dobré úrovni
- Nástup co nejdříve
Pracovní náplň:
- Vystavování faktur k objednávkám z našeho e-shopu
- Přiřazování vytištěných faktur k nachystaným objednávkám k expedici
- Komunikace se zákazníky po telefonu a emailu
- Řešení rozdílů v dodávkách našim zákazníkům
- Příprava poštovních štítků
- Přijímání zboží na sklad pomocí faktur přijatých
Další informace:
- Práce je v prostředí skladu, kde je vlastní kancelář pro fakturanty.
- Možnost občasné práce z domova v době nemoci.
- Pracovní doba po dohodě v rozmezí 8:00 – 17:00.
- Možnost hromadného objednávání obědů.
- Na pozici fakturanta uvítáme i muže.

Informace o pozici

Plat: 31 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiří Karlovský