Pomocná síla v kuchyni

Popis

Vhodné pro OZP!
Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.

Požadujeme:

chráněná dílna - vhodné pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, ochota učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Pozn: je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování zdarma, zkrácenou pracovní dobu (28/týdně).
Hlásit se lze e-mailem nebo telefonicky 10 - 15 hod.

Informace o pozici

Plat: od 145 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ladislav Hrdlička