Pomocná síla do kuchyně

Místo výkonu práce: LD Luna, Národní 14/13a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2024) - poté možné prodloužení.

Náplň práce:

pomocné práce při výrobě jídel, sběr nádobí, jeho mytí, čištění a obsluha ručních kuchyňských strojků, expedice zboží, pokrmů, cukrářských výrobků, polotovarů jednotlivě nebo hromadně, mytí černého nádobí.

Požadujeme:

min. základní vzdělání, praxe vítána, smysl pro pořádek a čistotu, znalosti a dovednosti odpovídající nabízené pozici, výpis z rejstříku trestů, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

zařazení ve 4. platové třídě dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (ve znění pozdějších předpisů) + osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování, 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem; v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail *** nebo na adresu ZS pro MV (personální oddělení), Přípotoční 300, 101 00 Praha.

Informace o pozici

Plat: 24 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jan Parýzek