pomocná kuchařka / pomocný kuchař - OZP

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Pracovní náplň: pomocné práce v kuchyni - čištění a krájení zeleniny, příprava studené kuchyně

Požadavky

: praxe v oboru výhodou
- PD Po-Pá, 6:00-12:30 hod., zkrácený úvazek 30 hod./týden
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ***, příp.

kontakt

telefonicky (Po-Pá, 8:00-14:00 hod., paní Ovčačíková, tel.:***).

Informace o pozici

Plat: 14 800 – 16 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Ovčačíková