Pokladní/k

22 570 – 58 875 Kč/měs.

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní/k
Pracovní náplň: Práce s pokladnou, Kontrola stavu pokladny, Informování a komunikace se zákazníky
Pracovní doba - Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20 hod., dle dohody se zaměstnavatelem.

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů. Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

nadstandardní mzdové ohodnocení
HPP s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
možnost seberealizace a kariérního růstu
sociální program a stravenkový paušál
docházková prémie
slušné jednání a vstřícné chování
zázemí stabilní a mezinárodní firmy
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail ***

Informace o pozici

Plat: 22 570 – 58 875 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Andrea Hančak