Podsládek v malém řemeslném pivovaru

30 – 36 000 Kč/měs.

Popis

Předpoklady:
- technická a manuální zručnost
- schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství
- samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou
- fyzická zdatnost
Dokumenty na pohovor:
- výpis z rejstříků trestů (max 1 měsíc starý)
- aktualizovaný životopis

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

Náplň práce:

stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid výrobních a skladovacích prostor, sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření piva

Nabízíme:

uplatnění v zavedené společnosti, zaměstnanecké

benefity

, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené
Nástup možný ihned.

Kontakt:

Ing. Vojtěch Hendrych - ***

Informace o pozici

Plat: 30 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Ing. Vojtěch Hendrych