PLETAŘ PONOŽEK (M/Ž)

Společnost NEW GEN rozšiřuje svůj tým a hledá zkušeného pletaře ponožek, který má vášeň pro kvalitní výrobu a smysl pro detail. Pokud máte zkušenosti v textilní výrobě a rádi byste se podíleli na tvorbě prémiových produktů, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Pletení ponožek na specializovaných pletacích strojích s důrazem na kvalitu a preciznost
Spolupráce na návrhu a realizaci nových vzorů a designů
Údržba strojů a kontrola kvality výstupních produktů
Optimalizace výrobních procesů a práce s různými materiály

Požadujeme:

Zkušenost s pletením, ideálně v oblasti textilní výroby (ponožky výhodou)
Znalost práce s pletacími stroji je vítaná
Technické myšlení a schopnost řešit problémy při výrobě
Pečlivost, zodpovědnost a orientace na detail
Týmového ducha a ochotu učit se novým technologiím

Nabízíme:

Práci ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
Moderní vybavení a technologicky pokročilý pracovní prostor
Možnost profesního růstu a rozvoje
Odpovídající finanční ohodnocení a

benefity

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na *** Těšíme se na Vaši reakci!

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Radek Lošák