Pekař/pomocný pekař (m/ž)

Hledáme pekaře na noční směny. Pravidelná noční směna a práce pouze v pracovních dnech.

Požadujeme

samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci.

Náplň práce:

zadělávání a příprava těsta k dalšímu zpracování, obsluha parní pece včetně sázení a vypékání. Zkušenost v oboru velkou výhodou.

Nabízíme:

byt 2+kk v objektu pekárny na Husově náměstí, příspěvek na stravu.
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: osobně na adrese Husovo náměstí 130, 269 01 Rakovník, tel.***(v pracovních dnech od 8:00 hod.) nebo e-mailem ***

Informace o pozici

Plat: 32 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Milan Kreif