OSTRAHA OBJEKTU, VÝJEZDOVÝ PRACOVNÍK (vyhrazeno pro OZP)

Popis

z:25/1/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:7/3/2024
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Náplň práce:

- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu týkající se ostrahy objektu a to:
- výjezdem na objekty v blízkém okolí dle plánu kontrol a reakce na alarmy.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B
- předložení výpisu z RT.

Nabízíme:

- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.
V případě zájmu prosím

kontakt

ujte telefonicky nebo e-mailem. Na telefonní hovor po 16:00 hodině reagujeme následující den.

Informace o pozici

Plat: 19 500 – 23 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Dana Mahrová