ošetřovatel/ka dojnic (pracovník/pracovnice v dojírně)

Popis

- telefonický

kontakt

7:00-15:00 hodin

náplň práce

- dojení krav ve dvousměnném provozu; zajištění komplexní péče o svěřená hospodářská zvířata; sanitace dojících zařízení a příslušných prostor včetně drobných oprav; úklid dojírny a mléčnice; ošetřování nadojeného mléka; přesuny a manipulace se zvířaty; asistence při zootechnických a veterinárních zákrocích; zajištění hygieny a úklidu na pracovišti

požadujeme

- kladný vztah ke zvířatům; manuální zručnost a fyzická zdatnost; spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, schopnost komunikace a spolupráce; ochota se učit novým věcem; praxe výhodou, není ale podmínkou;

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jiří Prášek