ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V KANCELÁŘI - ÚČETNÍ

Popis

Kontakt

zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail ***

Požadavky

- středoškolské vzdělání, výhodou ekonomické
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Word, Internet)
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce.

Náplň práce:

- příprava podkladů pro účetní firmu
- základní znalost účetnictví
- evidence a správa majetku
- vedení školní jídelny
- ostatní činnosti spojené s provozem zařízení
- v případě vedení zaměstnanců náleží příplatek.

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Süsserová