OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Na novou zakázku hledáme zkušené, šikovné opraváře zemědělských strojů.
Co bude Vaším úkolem:
• Sestavování a svařování přívěsů a rámů vozidel
• Realizace jednotlivých pracovních kroků
• Konstrukce a technologie vozidla
• Montáž hydraulických prvků
• Montážní práce (konstrukce kovů i zařízení)
• Instalace pneumatických brzdových systémů a ovládacích prvků
Co musíte mít:
• Zkušenosti s konstrukcí užitkových vozidel/zemědělských strojů
• Praxi ve svařování dílů
• Samostatný a spolehlivý způsob práce

Co Vám můžeme nabídnout

• Finanční ohodnocení cca 30-40 000 Kč měsíčně
• Hrazené ubytování
• Možnost výplaty záloh
• Stabilní zakázku s možností jejího prodloužení
V případě vážného zájmu o zakázku nás prosím

kontakt

ujte na***, CV zasílejte na ***

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Markéta Krouzová