OPERÁTOR/KA VÝROBY JABLŮNKA

Chcete pracovat ve stabilní firmě se spoustou benefitů? Neváhejte a

kontakt

ujte nás. Místo výkonu práce u této pozice je náš výrobní závod v Jablůnce.

Co bude vaším úkolem?
- obsluha výrobních linek
- směnný provoz (nyní ranní a odpolední 8h směny, ale toto se může do budoucna změnit)
- balení a kontrola hotových výrobků

Co od Vás

očekáváme

- SOU nebo SŠ jakéhokoli zaměření
- základní znalost práce na PC
- manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
- chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Bonusy a výhody
- práce ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
- týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
- dotované stravování/stravenky
- finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
- výhodné mobilní tarify
- příspěvek na úrazové a penzijní připojištění
- 8000 kč/rok na sport, kulturu a relaxaci

Těšíme se na Vaše životopisy!

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Irena Šťastná