*OPERÁTOR/KA VÝROBY - GALVANIZÉR/KA

Popis

CZ ISCO 81222. Osobní

kontakt

po telefonické domluvě, pan Mgr. Kučera, tel.:***, e-mail: *** Pracoviště: Za Kosteleckou 4189, Prostějov.

Náplň práce:

navěšování a čištění materiálu při procesu žárového zinkování, obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů, obsluha - řízení vysokozdvižného vozíku. Vhodné i pro absolventy.

Požadavky

: nutný dobrý zdravotní stav, průkaz obsluhy VZV výhodou. Držitele řidičského oprávnění pro skupiny B nebo C,T, proškolíme a zajistíme získání průkazu na VZV.
Třísměnný provoz - střídání po týdnu ranní, odpolední a noční směna. Mzda 200 Kč/hod. při nástupu, po zapracování 220 Kč/hod.

Nabízíme:

firemní jídelna, kvartální prémie, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Plat: 34 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Vladimír Kučera