Operátor/ka výroby

Práce převážně ve stoje a přecházení mezi jednotlivými opracovatelskými stanicemi; svozový autobus po trase Přerov - Prosenice - Osek n. B. - Lipník n. B. - Slavíč - Drahotuše - CTP Hranice.

Náplň práce:

vizuální i strojová kontrola různých typů různých typů vyfukovaných nebo vstřikovaných plastových dílů; opracovávání a montáž plastových výrobků na jednoúčelových strojích; závěrečná kontrola hotových výrobků a jejich balení pro zákazníka

Požadavky

praxe z podobné pozice v průmyslu zpracování plastů nebo v automotive výhodou; samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, smysl pro detail; ochota pracovat ve výrobě v třísměnném provozu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (09,00 - 15,00hod.) na čísle***- Ing. Jana Česalová

Informace o pozici

Plat: od 24 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Česalová