Operátor(ka) prodejních automatů (nápojové, svačinové)

V Brně nemáme kancelář, nedávejte prosím uchazečům dokumenty k osobnímu projednání.
S vhodnými uchazeči bude probíhat výběrové řízení na základě předešlé vzájemné domluvy.

Nástup možný ihned

První kontakt

e-mailem, nebo telefonicky od 7:00 do 15:30 hodin

Požadavky

: ŘP "B" s praxí, uživatelská znalost PC, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, dobrá fyzická kondice, "selský rozum", odpovědnost za svěřený úsek

Náplň práce:

doplňování a servis nápojových a svačinových automatů, rozvoz zboží, manipulace s hotovostí. Každodenní práce v terénu.
Pracovní doba 7 - 15:30, po zapracování možný finanční postup

Místo výkonu práce: Brno a okolí
Sídlo společnosti: B. Martinů 2082/6a, Nový Jičín

Stravenky, teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, výborný pracovní kolektiv, telefon, služební auto, volné víkendy

Informace o pozici

Plat: od 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jiřina Nováková