Operátoři rovnání za studena

Popis

Náplň práce:

- rovnání surového materiálu (ocel) ručně nebo s pomocí strojního zařízení

Požadavky

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- chuť učit se
- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
- zkušenost s rovnáním ocelových dílů výhodou

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, plnohodnotná 13. mzda, stravenkový paušál 120,- Kč, pracovní oděvy včetně praní, pracovní obuv, příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné navyšování mezd, bonusové poukázky, odměny za pracovní výročí, školení, akce pro zaměstnance, příspěvky na dětskou rekreaci 4000 Kč a další.

Telefonický

kontakt

je možný v pracovní dny 8:00-15:30.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Romana Machačová