Operátoři obráběcích CNC fréz

Popis

Kvalitní výrobek je naší prioritou
Pojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří vytváří high-tech balicí stroje pro zákazníky na celém světě.
CO BUDETE DĚLAT:
obrábět železo, hliník a jiné materiály na obráběcích tříosých CNC frézách Hurco; vytvářet programy pro obrábění; dvou strojovou obsluhu v případě vícekusové výroby
CO SPLŇUJE IDEÁLNÍ UCHAZEČ:
vyučen nebo SŠ vzdělání v oboru obráběč kovů; má zkušenost s CNC obráběním; umí používat PC; je trpělivý, precisní; je zodpovědný, samostatný a schopný týmové práce
ČÍM VÁS ODMĚNÍME:
- 5 týdnů placeného volna
7,5h pracovní dobou; dlouhodobou spoluprací; motivačním mzdovým systémem; řadou zaměstnaneckých benefitů (pracovní oděv, penzijní připojištění...); kávou zdarma nebo dotovaným závodním stravováním - to je u nás samozřejmostí pro všechny
Zaškolení samozřejmostí.
Svůj životopis zasílejte na *** nebo zavolejte na***a dohodněte si termín osobního pohovoru.

Informace o pozici

Plat: od 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: David Chvojka