Operátor výroby - zakázky

Popis

Místo výkonu práce: Hlinsko
POŽADAVKY: SOU (technické nebo strojírenské zaměření), manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, svědomitost.

Náplň práce:

ovíjení topných těles, drobné sváření Co2, pájení stříbro (svářečský průkaz není nutností), ohyb a stáčení složitých těles, orientace ve výkresové dokumentaci.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt

učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod, nebo přímo na provozovně Poličská č.p. 444
539 01 Hlinsko v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.

Informace o pozici

Plat: 25 300 – 32 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Monika Čechalová