Operátor - operátorka výroby technických plastů

Popis

OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky, opracování, kontrola a balení výrobků

Požadujeme:

manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

perspektivu dlouhodobého zaměstnání, dobré finanční ohodnocení,
příspěvek na závodní stravování a dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, čtvrtletní odměny, odborná školení a další

benefity

Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem, Heydukova 1035, pro výkon budete zaškoleni
Tel.

kontakt

možný po- pá od 8.00 - 14.00 hodin.

Informace o pozici

Plat: od 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Svatava Hojná