Operátor CNC strojů

Popis

Náplň práce:

provádění výrobních operací podle výkresové dokumentace a technologických postupů, mezioperační kontrola dle kontrolních postupů, práce s dílenskými měřidly.

Požadujeme:

vyučení nejlépe ve strojírenském oboru, zodpovědnost, důslednost, základní znalost čtení výkresové a technologické dokumentace výhodou, komunikativní dovednosti, smysl pro práci v týmu, dodržování technologické kázně ve výrobě, praxe v podobné pozici výhodou, nevyučené zaškolíme.

Nabízíme:

práce v české firmě Wikov Group, bonus za obsluhu dvou strojů, bonus za plnění výkonových norem, bonus za docházku, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu.

Kontakt

možný i na emailu *** nebo telefonicky 7-15:30 hodin

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Eliška Coufalová